| จำนวน |
กล่อง ,ชิ้น |
|---|
Sold out
คอยล์ VOOPOO 0.6 PNP-VM4 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
คอยล์ VOOPOO 0.15 PNP-VM6 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
คอยล์ VOOPOO 0.2 PNP-VM5 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
20
Items sold in last 3 minutes
45
People watching this product now!
รหัสสินค้า:
co-vp-pnp-vm5
หมวดหมู่: คอยล์ voopoo, คอยล์บุหรี่ไฟฟ้า
สินค้าที่เกี่ยวข้อง
คอยล์ Caliburn A2 ขนาด 0.9 Ohm
120.00฿ – 450.00฿Price range: 120.00฿ through 450.00฿
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A2 Pod Cartridge |
| Coil | FeCrAI UN2 Meshed-H 0.9 Ω |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | 4pcs each pack |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ Uwell Caliburn G3 0.4 Ohm
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A3S Pod Cartridge |
| Coil | FeCrAI UN2 Meshed-H 0.8Ω |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | 4pcs each pack |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO 0.15 PNP-VM6 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO 0.3 PnP-VM1 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ Voopoo Drag Nano2 Coil ขนาด 0.8
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
| Brand | VOOPOO |
|---|---|
| Product Name | Drag Nano 2 Pod Cartridge |
| Coil | 0.8ohm ,1.2ohm |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | VOOPOO Drag Nano 2 Pod Cartridge 3/BOX |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO PNP TW30 0.3
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm2 0.2
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO Vmate V2 (0.7ohm )
130.00฿ – 250.00฿Price range: 130.00฿ through 250.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
