| จำนวน |
กล่อง ,ชิ้น |
|---|
คอยล์ VOOPOO PNP TW15 0.15
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
คอยล์ VOOPOO PNP TW30 0.3
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
คอยล์ VOOPOO PNP TW20 0.2
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
19
Items sold in last 3 minutes
63
People watching this product now!
รหัสสินค้า:
co-vp-pnp-tw20
หมวดหมู่: คอยล์ voopoo, คอยล์บุหรี่ไฟฟ้า
สินค้าที่เกี่ยวข้อง
คอยล์ Caliburn A2 ขนาด 0.9 Ohm
120.00฿ – 450.00฿Price range: 120.00฿ through 450.00฿
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A2 Pod Cartridge |
| Coil | FeCrAI UN2 Meshed-H 0.9 Ω |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | 4pcs each pack |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ Uwell Aeglos P1 RDL+MTL 0.6 ohm
120.00฿ – 450.00฿Price range: 120.00฿ through 450.00฿
Uwell Aeglos P1 Replacement Coils ที่ออกแบบมาสำหรับ Uwell Aeglos P1 Kit ความรู้สึกของการสูบดีมาก ขดลวดทั้งสองทำงานได้ดีเพื่อให้รสชาติที่มาก การกดเพื่อติดตั้งนั้นง่ายมาก มีมาให้ 4 ชิ้นใน1 กลอ่ง
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Aeglos P1 Coil |
| Coil | RDL+MTL 0.6ohm |
| Capacity | - |
| Quantity | 4pcs each pack |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO 0.45 PNP-VM3
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO 0.8 PNP-R1 Coil
120.00฿ – 490.00฿Price range: 120.00฿ through 490.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO Argus Pod 1.2ohm
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ Voopoo Drag Nano2 Coil ขนาด 0.8
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
| Brand | VOOPOO |
|---|---|
| Product Name | Drag Nano 2 Pod Cartridge |
| Coil | 0.8ohm ,1.2ohm |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | VOOPOO Drag Nano 2 Pod Cartridge 3/BOX |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm3 0.15
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm4 0.3
120.00฿ – 350.00฿Price range: 120.00฿ through 350.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
