JAM MONSTER Apple Salt Nic | แจมมอนเตอร์ แอปเปิล ซอลนิค
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Apple |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Apricot Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Apricot |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Banana Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Banana |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster blackberry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | BlackBerry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Blackcherry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Blackcherry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Blueberry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Blueberry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Grape Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Grape |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
JAM MONSTER Lemon Salt Nic | แจมมอนสเตอร์ เลม่อน ซอลนิค
| ยี่ห้อ | JAM MONSTER |
|---|---|
| กลิ่น | Lemon |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | saltnic |
| นิโคติน | 24mg,48mg |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster mixed berrry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Mixed Berry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Peach Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Peach |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Raspberry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Raspberry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Jam Monster Strawberry Salt Nic
| ยี่ห้อ | Jam Monster |
|---|---|
| กลิ่น | Strawberry |
| ความเย็น | 0/5 |
| ชนิดน้ำยา | salt nic |
| นิโคติน | 24/48 |
| VG/PG | 50/50 |
| ปริมาณ | 30ml |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page