คอยล์ VOOPOO PNP X 0.6 โอห์ม
คอยล์ voopoo pnp x 0.6 โอหม์ เป็น คอยล์บุหรี่ไฟฟ้า รุ่นใหม่ จากทางแบรนด์ Voopoo รุ่นนี้บอกกลิ่นและนิคมาพอดีมาก แก้ไขให้ป้องกันการรั่งซึมได้ดีกว่าเดิม แถมยังทนกว่าเดิมด้วย
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm1 0.15
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm2 0.2
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm3 0.15
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO TPP-Dm4 0.3
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ Voopoo Vinci 15w Coil ขนาด 0.8 โอหม์
| Brand | VOOPOO |
|---|---|
| Product Name | Vinci 15w Pod Cartridge |
| Coil | 0.8ohm |
| Capacity | 2ml |
| Quantity | VOOPOO Vinci 15w Pod Cartridge 3/BOX |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO Vmate V2 (0.7ohm )
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
คอยล์ VOOPOO VTHRU Pro 0.7ohm
| Brand | VOOPOO |
|---|---|
| Product Name | V.THRU Pro Pod Cartridge |
| Coil | 0.7 Ω |
| ความจุดน้ำยา | 3 ml |
| Quantity | 2 ชิ้น/กล่อง |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page