KS Kardinal Stick
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Punthai มะม่วงพิกุลทอง Salt nic 30ml (Copy)
Relx Classic
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rincoe Jellybox Air X Pod
| Brand | Rincoe |
|---|---|
| Product Name | Jellybox Air X |
| Output Power | 30W |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Size | 29.2*99.7*19.4mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rincoe Jellybox NANO X
| Brand | Rincoe |
|---|---|
| Product Name | Jellybox NANO X |
| Output Power | 30W |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Size | 54*19*68.2mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rincoe Jellybox SE
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
SMOK ACRO Pod Kit 25W
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Smok Nord 50W Pod Kit
| Brand | SMOK |
|---|---|
| Product Name | Nord 50W Pod Kit |
| Output Power | 50W |
| Battery Capacity | 1800mAh |
| Size | 31 x 22.6 x 97mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page