Sold out
คอยล์ Uwell Caliburn 1.4
120.00฿ – 450.00฿Price range: 120.00฿ through 450.00฿
Uwell Caliburn A2 Pod Kit
890.00฿
Punthai มะม่วงพิกุลทอง Salt nic 30ml (Copy)
250.00฿
| Resolution | 2160p (4K) |
|---|---|
| Hard Drive Capacity | 500 GB |
| Drive Type | Blu-ray |
| Processor | AMD 8-Core |
| Output | HDMI |
19
Items sold in last 3 minutes
สินค้าหมดแล้ว
96
People watching this product now!
รหัสสินค้า:
esn-pt07
หมวดหมู่: สินค้าหมด
sssssssssss
สินค้าที่เกี่ยวข้อง
Relx Classic
890.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rincoe Jellybox NANO X
890.00฿
| Brand | Rincoe |
|---|---|
| Product Name | Jellybox NANO X |
| Output Power | 30W |
| Battery Capacity | 1000mAh |
| Size | 54*19*68.2mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rincoe Jellybox SE
690.00฿
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Smok Nord 50W Pod Kit
| Brand | SMOK |
|---|---|
| Product Name | Nord 50W Pod Kit |
| Output Power | 50W |
| Battery Capacity | 1800mAh |
| Size | 31 x 22.6 x 97mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
