This Is SaltsTobacco Series Sweet Tobacco SaltNic
This Is SaltsTobacco Series Vanilla Tobacco SaltNic
Toasty Freebase
Toasty Jam Freebase
Toasty Jam Salt Nic
Toasty Salt nic
Up Too You Shibuya Honey Toast Freebase
Uwell Aeglos H2
Uwell Aeglos H2 Pod Kit พอตตัวใหม่จาก Uwell ตัวนี้บอกเลยว่าฟิวสูบดีมากๆ ถ้าคุณชอบพอตที่ครบเครื่อง กลิ่นและนิคแน่น ตัวนี้ไม่เป็นสองรองใคร จ่ายไฟได้นิ่งมาก ลื่นไหลสุดๆ
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Aeglos H2 |
| Output Power | 5W-60W |
| Battery Capacity | 1500mAh |
| Size | 113*27*27.5mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Aeglos P1
บุหรี่ไฟฟ้า Uwell Aeglos P1 พอต ของดีจาก Uwell ถ้าใครกำลังหาพอตที่ยิงไฟได้สูง ระบบสเถียน กลิ่นดี รีดนิคเยี่ยม และยังสามารถดูดได้ทั้งแบบ DTL และ MTL ตัวนี้เป็นตัวเลือกที่ดีตัวหนึง มาแบบตัวเดียวจบ
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Aeglos P1 Kit |
| Output Power | 80W |
| Battery Capacity | - |
| Size | 29*34*122mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn A2 Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A2 Pod Kit |
| Output Power | 15W |
| Battery Capacity | 520mAh |
| Size | 21.3 x 11.7 x 110.1mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn A2S Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A2S Pod Kit |
| Output Power | 15W |
| Battery Capacity | 520mAh |
| Size | 21.3 x 11.7 x 110.1mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn A3 Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A3 Pod Kit |
| Output Power | 15W |
| Battery Capacity | 520mAh |
| Size | 21.3 x 11.7 x 110.1mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn A3S Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn A3S Pod Kit |
| Output Power | 15W |
| Battery Capacity | 520mAh |
| Size | 21.3 x 11.7 x 110.1mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn AK2 Pod
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn AK3
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn AK3 Pod Kit |
| Output Power | 15W |
| Battery Capacity | 520mAh |
| Size | 21.3 x 11.7 x 110.1mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn G
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn G2 Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn G2 Pod Kit |
| Output Power | 18W |
| Battery Capacity | 750mAh |
| Size | 110.5*22.5*13mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Uwell Caliburn G3 Pod Kit
| Brand | UWELL |
|---|---|
| Product Name | Caliburn G3 Pod Kit |
| Output Power | 18W |
| Battery Capacity | 900mAh |
| Size | 110.5*22.5*13mm |
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
UWELL Caliburn G3 Pro
Caliburn G3 Pro Pod เปิดตัวใหม่แบบอลังการ! สมการรอคอย ด้วยนวัตกรรมใหม่ของค่าย UWELL ที่ผลิตสินค้าออกมาอย่างลงตัว ทั้งฟังก์ชั่นและการดีไซน์ โดยรุ่นนี้มาพร้อมหน้าจอ LED เต็มจอ (Full-Screen Dynamic UI) ทำให้มองเห็นปริมาณแบตเตอรี่ กำลังไฟ และรายละเอียดการสูบต่าง ๆ ได้ชัดเจน อีกทั้งหัวพอตยังมีช่องใสด้านล่างไว้ดูปริมาณน้ำยาได้สะดวกอีกด้วย ซึ่งเราสามารถเติมน้ำยาที่ด้านข้างได้เลย ไม่ต้องเสี่ยงต่อการหักปากสูบ ที่อาจก่อให้เกิดความเสียหายในการใช้งาน
เลือกรูปแบบ
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page